SVEN OLOF AHRÉN. "Mellan Stadshuset och Klara Kyrka", färglitografi, signerad samt numrerad 255/360.

309942. SVEN OLOF AHRÉN. "Mellan Stadshuset och Klara Kyrka", färglitografi, signerad samt numrerad 255/360.

61 x 91 cm.
Signerad samt daterad Sven olof Ahrén -73.

Gulnad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 91 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Antal besök: 1 155