SPEGEL, rottingram, 1950-tal.

SPEGEL, rottingram, 1950-tal.
3099412. SPEGEL, rottingram, 1950-tal.

65x34 cm.

Sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

65x34 cm.

Sedvanligt slitage.

Antal besök: 708