GOLVLAMPA, Deji nr 13, 1950/60-tal.

309940. GOLVLAMPA, Deji nr 13, 1950/60-tal.

Trearmad. höjd 138 cm.

Åldersslitage, ej funktionstestad, någon skärm utbytt, plast släppt på mindre del av armarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trearmad. höjd 138 cm.

Antal besök: 2 169