SPEGEL och KONSOLBORD, Rokokostil, 1900-tal.

309936. SPEGEL och KONSOLBORD, Rokokostil, 1900-tal.

Mönstrade sidoglas. Förgylld med bladguld.
Höjd 160, bredd 60 cm.

Konsolbord
Längd 63 cm
Bredd 25 cm
Höjd 68 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 160, bredd 60 cm.

Konsolbord
Längd 63 cm
Bredd 25 cm
Höjd 68 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 037