CARLOS MENSA. Toros.

CARLOS MENSA. Toros.
3099159. CARLOS MENSA. Toros.

Olja på duk
Signerad
51x62 cm.

Lätt lossat tyg Små förluster i bildskiktet. Ram i förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
3099159. CARLOS MENSA. Toros.

Olja på duk
Signerad
51x62 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 277