FRANCIS BACON. Untitled (”Triptyk 1986-1987").

3099140. FRANCIS BACON. Untitled (”Triptyk 1986-1987").

Etsning och akvatint
Signerad och numrerad 62/99. Barcelona, Polygraf, 1987.
89x62,7 cm.

I gott skick, lätt rost. Målad träram. Inte undersökt utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Francis Bacon (1909–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning och akvatint
89x62,7 cm.

Nej, betalas av säljaren

Francis Bacon (1909–1992)

Antal besök: 727