ENRIQUE SUÁREZ ALBA. Place de la Concorde, Paris.

3099124. ENRIQUE SUÁREZ ALBA. Place de la Concorde, Paris.

Olja på duk
Signerad
39x58 cm.

Åldrig lack, avstressad duk. Stomme i målat och förgyllt trä, med fel.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
39x58 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 542