PASCAL DE BEUCKER. Porträtt av en ung kvinna.

3099073. PASCAL DE BEUCKER. Porträtt av en ung kvinna.

Olja på duk
Signerad. Källa: Prestige Art Gallery, Amsterdam; privat samling, Spanien.
142 x 68,5 cm.

Riklig sprickbildning, särskilt i mitten. Lackerad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
142 x 68,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 598