EDUARD LLORENS. Odalisque.

EDUARD LLORENS. Odalisque.
3099052. EDUARD LLORENS. Odalisque.

Olja på duk limmad på brädet
126 x 51 cm

Ursprung: Ärvs av konstnären till nuvarande ägare.

Liten skada och brott i tyget. Stomme i målat, förgyllt och stoppat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk limmad på brädet
126 x 51 cm

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 315