VAS, keramik, Herman Kähler, Danmark, signerad HAK, tidigt 1900-tal.

309890. VAS, keramik, Herman Kähler, Danmark, signerad HAK, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage, krackeleringar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 663