OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Sydländsk gata, signerad.
309870. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Sydländsk gata, signerad.
55 x 44 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 44 cm.
Färgbortfall.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
536