GLAS, 4 delar, Edvin Ollers.

30986. GLAS, 4 delar, Edvin Ollers.

Högsta höjd ca 24 cm.

Bruksslitage, obetydligt nagg på röd vas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 24 cm.

Antal besök: 2 507