TRYCK, 2 st, jugend, 1800/1900-tal.

3098587. TRYCK, 2 st, jugend, 1800/1900-tal.

Mått motiv 43x32 cm, mått med ram 71x60 cm.

Ej examinerade ur ramar, ramar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 342