SPEGEL, 1900-talets första hälft.

3098539. SPEGEL, 1900-talets första hälft.

Mått 102,5x47,5 cm.

Bruksslitage, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 102,5x47,5 cm.

Bruksslitage, skada.

Antal besök: 397