BOKHYLLA MED UNDERSKÅP, teak, 1950/60-tal.

309827. BOKHYLLA MED UNDERSKÅP, teak, 1950/60-tal.

Höjd 157 cm. Längd 75 cm. Djup 50 cm.

Slitage samt fuktfläckar på dörrar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 680