ARMBANDSUR, herr, Omega, Cal 30 T2 PC, boett stål.

309818. ARMBANDSUR, herr, Omega, Cal 30 T2 PC, boett stål.

Urverk diameter ca 29 mm.
Urverk märkt 10745372.

Slitage, gravyr på boettlock, skador, dimmigt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverk diameter ca 29 mm.
Urverk märkt 10745372.

Antal besök: 1 790