SKRIVBORD med KLAFF, 1800/1900-tal. vitmålat.

309804. SKRIVBORD med KLAFF, 1800/1900-tal. vitmålat.

Höjd 75 cm. Längd 95 cm.

Bruksslitage. Klaffen går inte att ställa upp då stödet saknas under. Fläckar, färgen har flagnat på vissa ställen.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm. Längd 95 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 988