Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
DANI SLIPICEVIC. Olja på pannå, signerad och daterad 2008.
309796. DANI SLIPICEVIC. Olja på pannå, signerad och daterad 2008.
50 x 73 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 73 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 571