GUNNAR GREIBER. "Grängsjö Skolträdgården Fruktträd", olja på duk, signerad.

309772. GUNNAR GREIBER. "Grängsjö Skolträdgården Fruktträd", olja på duk, signerad.

Ca 40 x 40 cm.

Tryckmärken. Smärre färgbortfall.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 40 x 40 cm.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Antal besök: 1 080