FISKBESTICK, 12 delar, delvis silver, 1900-tal.

309765. FISKBESTICK, 12 delar, delvis silver, 1900-tal.

Längd ca 18 - 19 cm.
Grepp i silver, fyllda. Blad samt gaffel i oädel metall.

Slitage, skadade gaffeltaggar/dålig gjutning av taggar. skador vid fästen samt lagningar. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 18 - 19 cm.

Antal besök: 828