OIVA TOIKKA. "Kuutio" (Kub) klarglas med innesluten dekor, signerad och numrerad Oiva Toikka Nuutajärvi 357/500.

3097633. OIVA TOIKKA. "Kuutio" (Kub) klarglas med innesluten dekor, signerad och numrerad Oiva Toikka Nuutajärvi 357/500.

Höjd 7,5 cm.

Oiva Toikka (1931–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 cm.

Oiva Toikka (1931–2019)

Antal besök: 344