OLE AHLBERG. Modell, färglitografi, signerad Ahlberg och daterad 2000 samt numrerad 65/200.

309752. OLE AHLBERG. Modell, färglitografi, signerad Ahlberg och daterad 2000 samt numrerad 65/200.

50 x 40 cm.

Oramad.

Ole Ahlberg (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm.

Oramad.

Ole Ahlberg (Född 1949)

Antal besök: 855