SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 5 st, signerade och daterade -84, 85, -86 samt -89.
309739. SVEN OLOV EHREN. Parti grafik, färglitografier, 5 st, signerade och daterade -84, 85, -86 samt -89.
Motiv med vildmark och växtlighet
73 x 55 cm, signerad och daterad -84 samt numrerad 259/360
76 x 63 cm, signerad och daterad -85 samt numrerad 165/360
67 x 55 cm, signerad och daterad -86 samt numrerad 124/360
75 x 55 cm, signerad och daterad -89 samt numrerad 129/250.