STORT SKÅP med vitrindel i mahogny, 1900-talets andra hälft.

309737. STORT SKÅP med vitrindel i mahogny, 1900-talets andra hälft.

Skåp med vitrindel fanerat i mahogny, underdelen med fyra dörrar och fyra lådor, ovandelen med bakomvarande hyllplan,
höjd 201 cm, bredd 167 cm, djup 51 cm.

Bruksslitage samt repor på underdelens ovansida vid kanten längst bak.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 675