KARMSTOLAR, 7 st, Asker stålrörsmöbler, Nesbru, Danmark.

3097087. KARMSTOLAR, 7 st, Asker stålrörsmöbler, Nesbru, Danmark.

Stome i stålrör samt armstöd i teak. Fast stoppad rygg och sits klädda i tyg.

Tyg med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tyg med slitage och skador.

Antal besök: 551