GOLVSPEGEL fanerad i mahogny, 1900-talets andra hälft.

309630. GOLVSPEGEL fanerad i mahogny, 1900-talets andra hälft.

Vippbar golvspegel fanerad i mahogny, höjd 154 cm,
bredd 64 cm, djup 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 64 cm, djup 47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 158