BARSKÅP, trä, vägghängt, "Worlds Greatest Books", Japan, 1900-talets andra hälft.

309625. BARSKÅP, trä, vägghängt, "Worlds Greatest Books", Japan, 1900-talets andra hälft.

Höjd 35 cm
Bredd 55 cm
Djup 30 cm
5+3 glas samt karaff med propp medföljer.

Bruksslitage.
Förgyllning på två av böckerna något sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm
Bredd 55 cm
Djup 30 cm

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 269