BROSCH, 18k guld med emaljdekor, Gustaf Möllenborg Stockholm 1849.

309614. BROSCH, 18k guld med emaljdekor, Gustaf Möllenborg Stockholm 1849.

Dekor av bomma, Längd ca 6 cm.
Vikt ca 7,6 gram.

Slitage, bucklor, emaljskador, stötskador. Nål ej i guld.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 7,6 gram.

Antal besök: 2 584