SIGILLSTÄMPEL, mässing, med monogram, 1900-tal.

3095762. SIGILLSTÄMPEL, mässing, med monogram, 1900-tal.

Höjd 9,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 326