JOHN GEORG ARSENIUS. Tillskriven. Olja på pannå, 1800-tal.

309550. JOHN GEORG ARSENIUS. Tillskriven. Olja på pannå, 1800-tal.

A tergo "Kopia på akademien av Georg Arsenius". 24,5 x 22,5 cm.

Repa i övre hörnet samt hål i mitten vid övre kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 905