NAVKAPSLAR / HJULSIDOR, Bl.a. Volvo, samling, 10 st.

3095492. NAVKAPSLAR / HJULSIDOR, Bl.a. Volvo, samling, 10 st.

6 st Volvo, diameter ca 26,5 cm.

2 st Volvo PV och Amazon, diameter ca 26,5 cm.

2 st navkapslar, diameter 26,5 cm.

Hårt bruksslitage, rost, ärgade, bucklor, oljerester / smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 457