BRICKOR / KUVERTFAT, 4 st, förtennad koppar, Persien. 1900-tal.

309547. BRICKOR / KUVERTFAT, 4 st, förtennad koppar, Persien. 1900-tal.

Graverat och ciselerat historiska motiv, diameter ca 30 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 927