LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Birmingham, 1800/ 1900-tal.

309504. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Birmingham, 1800/ 1900-tal.

Höjd 10,5 cm
Fylld fot
Ena ljusstaken är stämplad med Birminghams stadsstämpel (ankare), lejonet samt otydlig årsstämpel och mästarstämpel.

Bruksslitage
Åldersslitage
Repor
Ena ljusstaken är av där benet möter foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 cm
Fylld fot

Bruksslitage
Åldersslitage
Repor

Antal besök: 1 042