309504. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Birmingham, 1800/ 1900-tal.
Höjd 10,5 cm
Fylld fot
Ena ljusstaken är stämplad med Birminghams stadsstämpel (ankare), lejonet samt otydlig årsstämpel och mästarstämpel.
Bruksslitage
Åldersslitage
Repor
Ena ljusstaken är av där benet möter foten.