KARMSTOL, 30-40-tal.

KARMSTOL, 30-40-tal.
3094598. KARMSTOL, 30-40-tal.

Sitthöjd 40 cm, rygg 78 cm.

Klädsel med slitage, skav och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3094598. KARMSTOL, 30-40-tal.

Sitthöjd 40 cm, rygg 78 cm.

Antal besök: 713