EMMAFÅTÖLJ, rokokostil, 1900-tal.

309396. EMMAFÅTÖLJ, rokokostil, 1900-tal.

Grön klädsel med blommotiv.
Betsade trädetaljer.
Rygghöjd 84 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, slagmärken, fläckar, trädetaljer med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel med blommotiv.
Betsade trädetaljer.
Rygghöjd 84 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 845