APA, Kay Bojesen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

309386. APA, Kay Bojesen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Teak. Höjd ca. 18 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak. Höjd ca. 18 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 484