TAKLAMPA, metall, funkis, 1900-tal.

309363. TAKLAMPA, metall, funkis, 1900-tal.

Kupans längd 35, bredd 14 cm
Lampans totalhöjd inklusive stång 64 cm.

Slitage, repor, skärmens insida med senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupans längd 35, bredd 14 cm

Antal besök: 577