DAGMAR ÄNGGÅRD. Skulptur, stengods, signerad.

309354. DAGMAR ÄNGGÅRD. Skulptur, stengods, signerad.

Skulptur i laserat stengods, höjd ca 15 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 175