OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med frukt, olja på duk, signerad Knut Torhson?

309323. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med frukt, olja på duk, signerad Knut Torhson?

31 x 47 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 47 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 692