Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med frukt, olja på duk, signerad Knut Torhson?
309323. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med frukt, olja på duk, signerad Knut Torhson?
31 x 47 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 47 cm.
Krackeleringar.
Garpenhus Auktioner
692