LASSE ÅBERG. "TILL HJÄRT-ÅKE".

3092995. LASSE ÅBERG. "TILL HJÄRT-ÅKE".

Färglitografi, signerad och numrerad 42/60, bladstorlek 50x40 cm.

Oramat blad.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramat blad.

Lasse Åberg (Född 1940)

Antal besök: 478