GULF, Keps, tyg,1900-tal.

GULF, Keps, tyg,1900-tal.
3092796. GULF, Keps, tyg,1900-tal.

Keps i bomullstyg, insidans detaljer i skinn, skärm i hårdplast, märke i metall.
Storlek 56 cm.

Bruksslitage, solblekt, ytsmuts.

Tema

Macken i Skaraborg

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 56 cm.

Tema

Macken i Skaraborg

Antal besök: 928