MATSERVIS, 34 delar, Rosenthal, 1900-tal.

309270. MATSERVIS, 34 delar, Rosenthal, 1900-tal.

9 förrättstallrikar
12 mattallrikar
12 djupa tallrikar samt en såsskål.

Bruksslitage samt visst slitage på dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 förrättstallrikar
12 mattallrikar

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 951