JOAN BRULL. Stilleben.

JOAN BRULL. Stilleben.
3092604. JOAN BRULL. Stilleben.

Olja på duk
Signerad
54x77 cm.

Ram i silverträ.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
54x77 cm.

Ram i silverträ.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 465