INDUSTRIPALLAR, 2 st, vitlackerade, 1900-tal.

3092480. INDUSTRIPALLAR, 2 st, vitlackerade, 1900-tal.

Höj- och sänkbara.
Höjd: 47 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbara.
Höjd: 47 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 245