FÅTÖLJ, Finland, etikettmärkt, Asko Huonekalu O.Y , 1900-tal.

309241. FÅTÖLJ, Finland, etikettmärkt, Asko Huonekalu O.Y , 1900-tal.

Etikettmärkt.

Slitage. Fläckar. Blekt. Ställvis skadad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Antal besök: 2 902