AKUSTISK GITARR, AB Herman Carlsson Levin, model no. Classic 9.

3092408. AKUSTISK GITARR, AB Herman Carlsson Levin, model no. Classic 9.

Längd ca 99 cm.

Slitage, sprickor, repor, trasig sträng, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 99 cm.

Antal besök: 924