ALBIN AMELIN. Komposition med bukett, litografi, signerad och numrerad Amelin 365/360.

309221. ALBIN AMELIN. Komposition med bukett, litografi, signerad och numrerad Amelin 365/360.

75 x 54 cm.

Bruksskick.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 54 cm.

Bruksskick.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 1 654