GOLVUR, Allmoge, Nordingrå, 1800-talets första halva.

309208. GOLVUR, Allmoge, Nordingrå, 1800-talets första halva.

Höjd ca 210 cm.

Slitage, skador på kanter, senare bemålad, flagad färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 210 cm.

Antal besök: 957