HOCKEYSPEL SAMT BOWLING, Stiga.

3091835. HOCKEYSPEL SAMT BOWLING, Stiga.

Hockeyspel storlek 82 x 45 cm.
Bowlingspel storlek 85 x 34 cm.

Bruksslitage, repor.
Puck saknas, ersatt med knapp.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 076