VIKINGAHJÄLM, replika, 1900-tal.

3091819. VIKINGAHJÄLM, replika, 1900-tal.

Stål, mässing, läder. Justerbar storlek, höj och sänkbar nässkydd. Mässing detaljer, dekor.

Bruksskick, mycket fin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, mycket fin.

Antal besök: 495